Sīkdatnes

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datoru vai mobilo ierīci tīmekļvietnes apmeklēšanas laikā, un ko tīmekļvietne saglabā Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad atverat vietni. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Tās darbojas kā konkrētas vietnes atmiņa, ļaujot šai vietnei atcerēties Jūsu datoru vai mobilo ierīci nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestatījumus vai padarīt vietnes lietošanu ērtāku.

Mēs izmantojam trešo pušu analītikas sniedzējus, piemēram, Google Analytics, lai saprastu, kā tiek pārvaldīta tīmekļvietne, un palīdzētu mums uzlabot saturu un pakalpojumus, kā arī lietojamību un veiktspēju. Google Analytics izmanto sīkdatnes, lai novērtētu mijiedarbību mūsu tīmekļvietnē un ziņotu par tendencēm lietotāju uzvedībā. Uzziniet vairāk par Google konfidencialitātes politiku.

Izmantojot mūsu tīmekļvietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai, kā aprakstīts augšminētajā informācijā. Lielākajai daļai pārlūkprogrammu ir privātuma iestatījumi, kas ļauj Jums kontrolēt sīkfailus – tos pilnībā izdzēst vai atspējot. Lai iegūtu papildu informāciju par to, kā iestatīt pārlūkprogrammu vai mobilo ierīci, lai tā uzglabātu, vai bloķētu sīkfailus, lūdzu, apmeklējiet vietni www.allaboutcookies.org vai www.youronlinechoices.eu. Vēršam uzmanību uz to, ka, ja Jūs tomēr atspējojat vai noraidāt sīkdatnes, Jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot dažas no mūsu tīmekļvietnes funkcijām.