Bezvadu Krāsu meteoroloģiskās Stacijas, Protmex PT3374 LCD Displejs Modinātājs Ar Āra/Iekštelpu Temperatūra Mitrums

€26.97 €37.99

Protmex PT3374 Bezvadu Krāsu meteoroloģiskās Stacijas, LCD Displejs Modinātājs Ar Āra/Iekštelpu Temperatūras, Mitruma, Spiediena & Mēness Fāzes, Bezvadu Āra Sensors, Modinātājs

Funkcijas: DCF Radio vadība laika funkcija Perpetual Kalendārs līdz Gada 2099 Laiks pēc izvēles 12/24 stundu formātā.Ikdienas Modinātāja Funkcija Automātiskā snaudas funkciju Mēness fāzes rādījums

Specifikācija

Barometra spiediens: — Barometriskā spiediena mērīšanas diapazoni: 600hPa/mb (17.72 dz. st. collas), lai 1100hPa/mb (32.50 dz. st. collas) — Spiediens, arī hPa/mb vai dz. st. collas Mitrums: Iekštelpu un Āra izmērāmi diapazons: 20%RH ~ 95%RH Temperatūra: — Iekštelpu temperatūras mērīšanas diapazons: -9.9°C (15°F) līdz + 50°C (122°F) — Āra temperatūras mērīšanas diapazons: -20°C (-4°F) līdz + 60°C (140°F) — Temperatūru pārmaiņus °C vai °F. — Āra termometru un sals signāls Minimālā/maksimālā displejs gaisa mitruma un temperatūras Bezvadu Āra Sensors: —Sienas Stiprinājums vai Galda Stends — Viens Bezvadu Termo Sensors Iekļauts — 433.92 MHz RF raidītāju frekvences — 60 metru pārraides diapazons atklātā vietā Laika apstākļu prognozēšanas funkcija Barošanas Avots: Laika Stacija: Baterijas: 2 x AA LR6 Strāvas Adapteris: DC4.5V 150MA Bezvadu Āra Sensors: Baterijas:2 x AA LR6

Laika Prognoze Funkcija

Ar āra bezvadu tālvadības sensors un izmantojot 6 laika ikonas: saulainā, nedaudz mākoņains, apmācies, lietus, smago lietus un sniega, lai jūs varētu plānot savu dienu ar pārliecību.

Termometru, Higrometru un Barometrs Funkcija

Iekštelpu/āra temperatūras un mitruma mērījuma rādītājs pēc izvēles ℃ vai ℉.Min./Maks. displeja gaisa mitruma un temperatūras.Grafiskais displejs, lai parādītu, gaisa spiediens; Gaisa spiediens vēsture un tendences displejs.

Pulksteņa Funkcijas

Laiks pēc izvēles 12/24 stundu formātā, gan arī dienas un nedēļas displejs; Nepārtrauktu kalendārs līdz gada 2099 gadam; Divas dienas signalizācija.

5 Komforta Līmeņa Rādītājus:

Kopā ir 5 līmeņi, no ērtas, lai pārāk auksts vai pārāk karsts.Temperatūras tendence bultiņas norāda, vai tas kļūst siltāks vai aukstāks netālu tālvadības sensors.

Vērsta Sensoru Datu Vākšana

Atšķirībā no reģionālās laika apstākļu prognozes no avotiem, piemēram, ziņas vai tiešsaistē, Protmex laika prognoze produktu paļauties uz sensoriem, kas apkopo bioloģisko datu labi no jūsu backyard.Protmex ir sensors-pamatojoties laika apstākļu stacijas ceļiem īpašus komplektus ar laika apstākļiem saistītie mainīgie lielumi, tai skaitā izmaiņas, temperatūras, mitruma, atmosfēras spiediena, lai radītu prognoze precīzi personalizētu jūsu atrašanās vietas.

Pakete ietver

1* laika apstākļu stacijas 1* ES strāvas adapteris 1* āra sensors 1* lietotāja rokasgrāmata


  • Modeļa Numurs: PT3374-DCF

Tagi: makkon laika apstākļu stacijas, meteo stacijas sans fil misol, dcf, galda pulkstenis digital, dcf pulksteni, laika stacija, bezvadu sensoriem mājas ārā, laika apstākļu stacijas, pulkstenis sienas, protmex, stacija laika wifi.

Jūs varat arī patīk