Elektrolīzes electrolisis electrolizer Vertikālā diafragmas electrolyzer J2605 piesātinātā sāls ūdens ķīmiskās instrumentu ūdeņraža

€17.94 €29.91

Vertikālā Diafragmas Electrolyzer Demonstrētājs

Mērķis: Ūdeņraža un hlora tiek ražoti no ar piesātinātu sāls šķīdumu . 1. Ar piesātinātu sāls ūdeni (1) piesātinātā sāls ūdens tiek sagatavots ar karstā ūdens 60-70 grādiem pēc Celsija, tad divas trešdaļas no piesātinātā sāls ūdens ievada electrolyzer, un piesātinātā sāls ūdeni ielej divas savākšanas caurules un ievietota diviem elektrodiem (divus pilienus fenolftaleīna testa šķīdumu, kas ir pilēja uz savākšanas caurules uz negatīvais pols).Uz DC strāvas padeve nedrīkst būt mazāks par 24V.Pievērsiet uzmanību parādība caurules.Pēc aptuveni trīs minūtes, pacelšanās katetra uz negatīvo polu un pievienojiet nelielu caurumu ar īkšķi, pārvietot tuvu liesmas, atlaist īkšķi, pacelšanās katetra uz pozitīvo polu.Mazo caurumu ir augšupejoša, un ātri ciešu saķeri ar kālija jodīds cietes testu papīra ar nelielu caurumu, lai novērot šo parādību. 2. Ar piesātinātu sāls ūdeni (2.), Izmantojot sadedzināšanas metodi, lai pārbaudītu hlora gāze, darbības pasākumus, ir būtībā tas pats, kā tie, kas minēti iepriekš.Konkrētu darbību, ir šādi: ielikt neizdibināms smags pārbaudījums caurules ar diametru 20 mm uz pozitīvo polu, wrap nelielu daudzumu sarkanā fosfora pulveris aptuveni divas nūjiņas ar kokvilnas stieples, tie sērkociņu ar smalku stiepli, centieties, lai to varētu pakārt mēģenē, savukārt par enerģijas piegādi, lai novērotu parādību (spontāni sadedzināšanas pēc divām minūtēm).Brīdinājumi lietošanai: Pēc demonstrācijas, ielej šķīdumu electrolyzer un notīriet to, lai nebūtu aizturēt risinājumu un izraisa cinka plate.


  • Sertifikācija: CE
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Zīmola Nosaukums: Barry Gadsimtā

Tagi: electrolyzer ūdeņraža, 42mm caurumu redzēju, platīna elektrodi elektrolīzes, minerālu sāls akvāriju, elektrolīzes iekārtas, electrol, elektrolīzes mašīna, ant farm, ūdeņraža elektrolīzes, hidrogenēšanas želeja.

Jūs varat arī patīk