Single Mode Fiber Optisko G657A1 PVC 1,5 m FTTH 0.9 mm Mini PLC Sadalītāja 1x16 SC APC Fiber Optisko PLC Sadalītājs

€79.71 €135.10

Ieteicams Produktu

Laipni lūgti mūsu veikalā vairāk atlaidēm, lūdzu, sazinieties ar +86 15951880639 (WhatsApp)

1x16 SC/ APC PLC Šķiedras Sadalītāja bize redzes sadalītājs

Funkcijas

*Lieliska Mehāniskā,Maza Izmēra

*Augsta Uzticamība

*Zems ievietošanas Zudumu un zemu Polarizācijas Atkarīgas no zaudējumu

*Augstas kanālu skaits

*Lielisks Vides Stabilitāti un Plaši Izmanto

Pieteikumi

*FTTx Izvietošanu(GPON/BPON/EPON)

*Kabeļu tv (KABEĻTELEVĪZIJAS)

*Lokālie tīkli (LAN)

*Testa aprīkojums

*Pasīvie optiskie tīkli(PON)

Specifikācijas

11xN (ar savienotājs)

(Kanālu skaits)

1×2

1 x 4

1×8

1×16

1×32

1×64

2×2

2×4

2×8

2×16

2×32

2×64

(Darbības Wavelenth)

1260, lai 1650

Lpp Līmenī Ievietošanas Zudumu

4

7.4

10.5

13.7

17

20.3

4.4

7.6

10.8

14.1

17.4

20.7

S Ievietošanas Zudumu Līmenis

4.2

7.6

10.7

14

17.3

20.7

4.6

7.9

11.2

15

18.1

21.7

(Vienādību)

0.4

0.6

0.8

1

1.2

1.6

0.8

1

1.2

1.5

1.8

2

(PDL)

0.2

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

0.3

0.3

0.3

0.3

0.3

0.5

(Return Loss)

vairāk nekā 55

(Skaņas)

vairāk nekā 55

(Tipa šķiedras)

ITU G657A

(Darba temperatūra)

No -40 līdz 85

(Bize garums)

1m jeb 1.5 m vai pielāgotus

Pasūtīšanas Informācija

PLCS Portu Veids

Kabeļa Tips

Šķiedras Garums

Savienotāja Tips

Iepakojuma Stils

PLC Sadalītājs

1*4

1*8

1*16

1*32

1*64

2*32

Citi Jāprecizē

0.25 mm Tukša šķiedras

Lentes Šķiedras

Fan-out ar 0.9 mm Vaļīga Caurule

2.0 mm Kabelis

3,0 mm Kabelis

1 metrs

1.5 metrs

jāprecizē

FC/APC

FC/PC

SC/APC

SC/PC

ST/UPC

LC/APC

Citi Jāprecizē

Nerūsējošā tērauda uzmavu

Plastmasas Modulis

19 1U Rack Mount

Citi Jāprecizē


  • Sertifikācija: CE
  • Izmērs: 11x21x11
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Saderīgs: TP-link
  • Modeļa Numurs: SC8108 Portatīvie LCD Tīkla
  • Objekta Garumu: 1m
  • Zīmola Nosaukums: AUA
  • Šķiedras Tips: Vairākrežīmu
  • Savienotāja Tips: SC/UPC

Tagi: 1x16, šķiedras bize, APC, lc bize, lcd plc, lan testeri sc8108, tp link cpl, hmi, plc, tīkla filtrs, Lan Testeris.

Jūs varat arī patīk