Smartlife 12.5 Pēdu Pagarināt Teleskopisko Alumīnija Pārnēsājamas Trepes ar Pirkstu Aizsardzība, Starplikas, Teleskopisko Kāpņu

€118.13

Smartlife 12.5 Pēdu Pagarināt Teleskopisko Alumīnija Pārnēsājamas Trepes ar Pirkstu Aizsardzība, Starplikas, EN131 Sertificēts teleskopiskās kāpnes

sekot mani instagram @anna_smartview vairāk sīkrīku

Solis Pa Solim!

No profesionālu celtniecības objektiem, lai jūsu personas dzīvojamā istaba, jums ir nepieciešams, stabilu, drošu soli trepju, ka jūs varat paļauties.Pie Flash Uzņēmums, mēs nolēmām balstīties uz to, ka, izveidojot valsts-of-the-art teleskopiskās kāpnes, kas būs kalpot jums jebkurā situācijā.

Ideāls gan komunālo un sadzīves darbu, mūsu pagarināt kāpnes, kas nodrošina jūs vienmēr saņemsiet perfektu augstumu, bet tur jūs droši un droša.Un runājot par drošību, tā funkcijas anti-slīdēšanas pēdas, divslīpju pasākumus, un droši piestiprināma drošības starplikas, lai atbilstu visaugstākajiem standartiem.

Ātri Korekcija!

Karājas attēlu rāmis un instalējot šindeļus ir viena lieta, kas kopīgs: nepieciešamība vairāk augstumu!Ar mūsu saliekamās trepes, jūs varat iegūt gan darbu izdarīt labi.Pagarināt no 3' 12.5' ar ātru pacēlāju no kāpšļiem.Un, kad jums ir nepieciešams, lai samazinātu to, lietojiet vienkāršu nospiežot pogu.Iegūt maksimālu daudzpusību ar Flash Uzņēmuma pārnēsājamas trepes.

Profesionālās Kvalitātes Sertificētas.

Ja jūs paļauties uz savu alumīnija kāpnes par darba vietu, tad pārliecinieties, ka jūs esat paļaujas uz to labāko!Flash Uzņēmums ir EN131 sertificēts, kas nozīmē, mūsu pagarināt kāpnēm ir apstiprināta profesionālās darbuzņēmējiem " izmantošana komerciāliem darba vietas.Izgatavoti no augstas stiprības, korozijas izturīga alumīnija sakausējuma, Flash Uzņēmuma solis kāpnes nodrošina nenoliedzams izturība viegla paketi.

Galvenais Pārnesamību!

Lai kur jūs strādājat, pārnesamība ir galvenais.Tas ir iemesls, kāpēc mūsu 12.5' teleskopiskās kāpnes sver tikai gaismas 23lbs.Tas nozīmē, ka jūs varat viegli transportēt to automašīnu vai smago automašīnu un uzglabāt to, kad tas netiek izmantots.Galu galā, ja tu esi atbilst termiņiem, jūs varat izmantot visas laika taupīšanas palīdzību jūs varat saņemt.

Love To vai Atstāt To!

Mēs zinām, ka jums patiks jūsu evakuācijas kāpnēm, bet, ja tas nav tieši jums, ka ir ok!Sazinieties ar mums un mēs nosūtīsim jums pilnu kompensāciju.

Sasniegt augstākās virsotnes un pievienot jūsu grozā ŠODIEN!


  • Izmantošana: Darbs

Tagi: portatīvo alumīnija teleskopiskās kāpnes, reizes kāpnēm, glābšanas kāpnes, perfum sievietēm, 3. solis kāpnes, rovan baja rīks, viru kāpnes, kāpnes, lifts, pupu maiss, kāpnes, soli.

Emanuele Pulito
2021-02-01
5/5
I recommend the seller! Very responsive and loyal, answered all questions. The goods came on time and in excellent quality!
Dream1221
2021-02-03
2/5
Mising plastic pinch pillars
Aguilar22 7
2020-09-21
5/5
The goods are wonderful only took a long time

Jūs varat arī patīk