Mājas Drošības LCD CO Sensoru, kas Iebūvēts 85dB Sirēnu Skaņas Neatkarīgu Oglekļa Monoksīda Saindēšanās Brīdinājuma Signālu Detektors Strādā Vieni

€6.53 €8.27

Mājas Drošības LCD CO Sensoru, kas Iebūvēts 85dB Sirēnu Skaņas Neatkarīgu Oglekļa Monoksīda Saindēšanās Brīdinājuma Signālu Detektors Strādā Vieni

Motīvs:

1. LCD displayer ar zilu atpakaļ uz zemes gaismas

2. Skaļi 85 decibeli signalizācija

3. Pastāvīgie oglekļa monoksīda sensors

4. Powered by 2X1.5V AA baterijas

5. Brīdinājuma skaņas modelis ir četras īsas modinātājs pīkst.Sarkanā gaismas DIODE sāks mirgot, kamēr trauksmes režīmā

6. Viens lsquochirprsquo ik pēc 30 sekundēm, ir norāde, ka akumulators ir zema (jānomaina) (zaļa LED joprojām mirgo vienu reizi ik pēc 30 sekundēm), vai vienības ir nepareizi ( zaļa LED ir ārā).

7. Aarm atmiņas funkciju: ja vienības kādreiz signalizācija, nospiežot pogu, zaļā gaismas DIODE arī mirgo vienu reizi ik pēc sekundes, minūti un maksimālo trauksmes līmeni, norādīs uz LCD.

8. Tests/pārstartēšanas poga, lai pārbaudītu vienība, elektronika un pārbauda pareizu vienību darbības un reset vienību laikā CO signālu.

9. Zaļā un sarkanā LED gaismas, kas norāda normālu darbību un signālu statuss

10. 3 cipari LCD displayer, ir obligāta.lsquoErrrsquo LCD norādīt vienības ir malfuntioning.lsquoLbrsquo LCD, lai norādītu, ka zems baterijas un jānomaina.lsquo999ppmrsquo par LCD, kas norāda, CO līmeni virs 999ppm.Ja CO noplūdes ir mazāk nekā 999ppm, bet vairāk 30ppm, tas apliecinātu, ka tā faktiskā koncentrācija.

11. Zila atpakaļ gaismas būs apgaismota, nospiežot testa pogu, vai zvanīt.

12. Vienības skanēs lsquochirprsquo un sarkanā gaismas DIODE mirgo, kad vien varu.

13. Enerģijas taupīšanas funkcija: trauksmes skaņas modelis ir 4 iepīkstas ik pēc 5 sekundēm pirmās 4 minūtes.4 minūtes, tas mainīsies līdz 4 iepīkstas ik minūti, lai taupītu akumulatora enerģiju.

Specifikācija:

neatkarīgu CO gāzes detektoru/Oglekļa oksīda gāzes detektors

Barošana:2 AA izmēra 1,5 V baterijas (neieskaitot)

Jutīgums un laiks: 50ppm, signalizācija robežās 60-90 minūtes,

100ppm, signalizācija ietvaros 10-40 minūtes,

300ppm, signalizācija 3 minūšu laikā

Gaidīšanas režīma strāva: Iepakojums:

1X Co detektors

1X manuālā


  • Modeļa Numurs: co detektors mājās

Tagi: prusaks inde, tilapijas oglekļa monoksīds, sgu auto ragu, w040, oglekļa monoxid, Auto Signalizācija, , oglekļa oksīda sensora wifi, co detektors mājās, oglekļa motoru, artsy rotaslietas.

Jūs varat arī patīk