DC 24V 10A 4 kanālu RF Bezvadu Tālvadības gaismas slēdzi sistēmas Uztvērējs + Raidītājs Mācību kods

€8.99 €10.97

24V 4 CH 10.A RF bezvadu tālvadības kontroles sistēma

4 kanālu bezvadu tālvadības slēdzis ar 4 Releji.To var izdarīt iekārtas, kas, savukārt, vai otrādi .on/off, un tā tālāk piepildīsies.Tās apjoms ir neliels, un to darbība ir stabila un uzticama ,ar augstu saņemt jutība

Piemērošanas diapazons:

Automātisko durvju, logu, pacelšanas iekārtas, ieeja piekļuve, uz augšu un uz leju kontrolieris, signalizācija, rūpniecības kontroli un drošību utt.

Slēdzi var saderīgu 2262 /2260/1527/2240 utt čipu un vairākas kods bezvadu tālvadības pulti.Lai to varētu izpildīt, kāds nepieciešams izvēlēties bezvadu tālvadības pults, kā viņi patīk ar to strādāt .

Izejas darba veids:

Jog/Īslaicīgs---- nospiediet vienu pogu, kas ir PAR .atraisīt savu pirkstu uz pašas pogas ir NOST . (vajag vienu kanālu maiņa un vienas pogas tālvadības pulti )

Self -bloķēšanas/Toggle ----- nospiediet vienu pogu vienu reizi, kas ir PAR .nospiediet to pašu pogu atkal ir IZSLĒGTS .vajag vienu kanālu maiņa un vienas pogas tālvadības pults

Inter-bloķēšanas/Latched ------- nospiediet vienu pogu , nospiediet citu pogu, ir IZSLĒGTS . (vajag vienu kanālu slēdzi un 2 pogas tālvadības pults

Mācību un noņemt metode

1. nospiediet mācību kodu .indikators flash ,atraisīt savu pirkstu ,nospiediet jebkuru pogu uz tālvadības pults ,indikators flash 2 times, un off .tas nozīmē, ka jūs mācīties to veiksmīgi .

2. tā var iemācīties vairāk nekā 12 GAB 2262 vai 1527 mikroshēma ar dažādu kodu bezvadu tālvadības pults

3. noņemt/clean :nospiediet mācību pogu par 8 sekundēm , indikators ieslēgt uz izslēgt , tas nozīmē, ka informācija, ka jūs saglabāt, ir noņemts veiksmīgi .

Tehnika Dati:

darba spriegums :DC24V

quiescent stāvoklis :mazāk nekā 6mA

darba temperatūra :-10'c+60'c

uztvērēja jutība : vairāk nekā -105dBm

darba frekvence : 315/433MHz var izvēlēties, Ja nav prasības, tiks nosūtītu 315 MHZ ,protams, to ir darīt kopā strādāt jums nav rūpēties par biežumu.

izejas spriegums: DC un AC ir pēc izvēles

izejas strāva : mazāk nekā 3A

maksimālā slodzes strāva:10A

70mm*50mm*18mm

Kods :Mācīšanās kodu.Tā ir mācīšanās kods bezvadu tālvadības slēdzi (uztvērēju),rezultāta veids /darba veidu var mainīt, kā jūs vēlaties ,ir viegli, lai atbilstu raidītājs

tālvadības raidītājs

Bezvadu tālvadības pults

Darba spriegums :DC12V

Darba Strāva :30MA

Darbības frekvence :315/433MHz

Raidīšanas attālums:20-200 metrus (tas ir ideāls attālums .tas būtu kā īsceļu dažādu vide )

Kodēšanas Veids :fiksēta kods, mācību,

Kodēšanas veids: fiksēta kods, ar lodēšanu

paketē iekļauts:

uztvērējs

raidītājs


  • Atbalsts APP: No
  • Zīmola Nosaukums: GADSIMTA AOKE
  • Kanāls: 4
  • Bezvadu Sakari: RF
  • Iepakojums: No
  • Izmantošana: Universal
  • Modeļa Numurs: MYYKG-157
  • Biežums: 315 MHz

Tagi: qiachip tālvadības, 8 banda tālvadības slēdži, 4 kanālu digitālais gaismas slēdzi, 3 kanālu tālvadības slēdzis, 6 kanālu tālvadības slēdzis, kontroles garāžas vārti, , bezvadu tālvadības gaismas slēdzi 4 kanālu, 433 qiachip, 4 kanālu raidītāja, radioreleju.

Jūs varat arī patīk